Rahatsızlık Vermeyen Ücretsiz 5 Antivirüs Programı

/ 14 Kasım 2017 / 1.221 / yorumsuz
Rahatsızlık Vermeyen Ücretsiz 5 Antivirüs Programı

5 Rahatsızlık Vermeyen Ücretsiz Antivirüs Önerisi

Bilgisayar korsanları tarafından yapılan saldırıların sayıları her geçen gün artmaya devam ederken bu alanda hizmet veren Antivirüs programlarının da sayıları artıyor. Bu programların büyük bir bölümünün ücretsiz versiyonları bulunurken bu versiyonlar sürekli olarak satın alımda bulunmanız için uyarı mesajları gönderiyor. İşte sizi rahatsız etmeden bilgisayarınızı koruyabileceğiniz 5 ücretsiz Antivirüs önerisi;

  1. Windows Defender

Açılır ekran göstermediği için oldukça cazip bir yazılım olan Windows Defender aynı zamanda Windows 10 işletim sisteminin varsayılan virüs tarayıcısı olarak kabul ediliyor. Arka planda sessiz sakin çalışmaya devam eden Windows Defender sadece bir sorun ile karşı karşıya kaldığında sizi uyarıyor. Otomatik olarak güncellenen program tecrübeli kullanıcılara hitap ediyor.

Windows Defender Ücretsiz Antivirüs Programı İndir

  1. Sophos Home

Bu alanda en iyi örneklerden biri olmasa da Sophos Home ücretsiz Antivirüs uygulamaları arasında başarılı olanlardan biri olarak kabul ediliyor. Web arayüzü üzerinden kontrol edilen Sophos ilk aşamada kayıt olmanızı istedikten sonra ardından sessizce arka planda çalışmayı sürdürüyor.

Sophos Home Ücretsiz Antivirüs Programı İndir

  1. Immunet

Ücretli bir versiyonu olmadığı için sizi sürekli olarak satın al uyarılarına boğmayan ve arka planda işini sessizce yapmayı başaran Immunet Antivirüs programının tek dezavantajı ise 1 yıldır güncellenmemesi.

İmmunet Ücretsiz Antivirüs Programı İndir

  1. Bitdefender Antivirus Free

Kurulum yaptıktan sonra yeni bir hesap almanız ve ardından bu hesapta oturum açmanız gereken Bitdefender Antivirus Free bunun ardından bir daha sizi rahatsız etmeden görevini yapmayı sürdürüyor.

Bitdefender Antivirus Free Ücretsiz Antivirüs Programı İndir

 

  1. Panda Free Antivirus

Kurulum esnasında size reklamları devre dışı bırakma fırsatı sunan Panda Free Antivirus bu sayede arka planda sessiz sedasız çalışan bir Antivirüs programı haline gelebiliyor.

Panda Free Antivirus Ücretsiz Antivirüs Programı

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.