Android İçin Düşük Boyutlu 4 Web Tarayıcısı

/ 15 Ekim 2018 / 1.241 / yorumsuz
Android İçin Düşük Boyutlu 4 Web Tarayıcısı

Android İçin Düşük Boyutlu 4 Web Tarayıcısı

 

Akıllı telefonlar, zamanla eskiyerek kullanımı zorlaşan ürünler haline gelebiliyor. Bu tarz bir durum karşısında yeni modele terfi etmeniz gerekebilir. Ancak bunun yerine zorlandığınız işlemler adına alternatiflere yönelmeniz de pekala mümkün. Örneğin düşük boyutlu web tarayıcıları, akıllı telefonunuz üzerinden daha rahat internete erişmenizi sağlıyor. Kasma, donma veya geniş yer kaplama gibi sorunlar olmaksızın internette dolaşabilirsiniz.

Android Cihazlarda Kullanılabilen Hafif Tarayıcılar

 

Eğer rahatça internet sitelerini gezmek istiyorsanız kullanabileceğiniz hafif web tarayıcılar arasında Via Browser bulunuyor. Kurulduğunda sadece 2 MB gibi oldukça düşük bir alanı kaplayan uygulama, hafif ve tam kontrol sağlayan yapısıyla ön plana çıkıyor.

Kullanabileceğiniz 4 farklı web tarayıcısı şu şekilde:

  1. Via Browser (2 MB)
  2. Monument Browser (9 MB)
  3. Opera Mini (20.5 MB)
  4. Phoenix Browser (27,5 MB)

Bahsi geçen boyutlar, uygulamaların kurulduktan sonraki cihazda kapladıkları alanı gösteriyor. Kurulum öncesi herhangi bir uygulamayı daha düşük boyutta olacak şekilde indirmeniz mümkün. Bunun için Google Play Store’u ziyaret edebilir, size en uygun olan tarayıcıyı kolaylıkla indirerek kurabilirsiniz.

Kişisel Dosyalarınıza Yer Açın

 

Söz konusu internet tarayıcılarını kullanmak için mutlaka eski bir akıllı telefon kullanmanız gerekmiyor. Kişisel dosyalarınıza daha fazla alan kalmasını sağlamak için ve internette dolaşırken daha rahat etmek adına gibi nedenlerden dolayı da söz konusu web tarayıcısı uygulamalarını kullanabilirsiniz.

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.