Android P Ağustosta 20 De Gelebilir

/ 11 Ağustos 2018 / 554 / yorumsuz
Android P Ağustosta 20 De Gelebilir

Android P Ağustosta 20 De Gelebilir

Android P için uzun zamandır beklenen yayın tarihi nihayet köşede olabilir. Ünlü leakster Evan Blass, 20 Ağustos’ta “P” harfini yazan yeni bir Tweet yayınladı. Tweet’de ek bir bilgi paylaşılmasa da, görüntünün doğrudan Android P’nin lansman tarihine bağlı olduğunu söylemek zor değil. Google’ın Pixel 3 cihazlarının Ekim ayı sonuna kadar açık olması beklenmiyor. Android P için lansman tarihi, geçtiğimiz yıl Android O’nun 21 Ağustos’luk sürümü ile çakışıyor.

Android P’nin nihai Beta Önizlemesi, Google’ın Pixel cihazları ve 25 Temmuz’daki diğer birkaç mobil cihaz için kullanıma sunuldu. Google’ın, Android’in yeni sürümü için geliştirdiği gelişmeleri dört haftada tamamlaması ve sistemde hala devam eden kalan hataları ortadan kaldırması için Google’a dört hafta kaldı. .

 

Evan Blass

@evleaks

Android P’nin son yapısı yayınlandıktan sonra, üreticiler güncellemenin sürümlerini oluşturmaya başlayabilecekler. Android O’nun Project Treble’ı sayesinde, Android P’nin Pixel olmayan cihazlara aktarılması, alıştığımızdan çok daha hızlı olmalıdır.

Pixel olmayan akıllı telefonların hangi Android P sürümüne güncelleneceği konusunda fikiriniz var mı?


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.