Blackberry Key2 Fabrika Ayarlarına Çevirme İşlemi

/ 4 Kasım 2019 / 170 / yorumsuz
Blackberry Key2 Fabrika Ayarlarına Çevirme İşlemi

Bu yazımzıda Blackberry Key2 cihazlar için format atma işleminden bahsedeceğiz. Cihazın donmasından ya da virüs bulaşmasından kaynaklı olarak format atma ihtiyacı duyabilirsiniz. Aynı zamanda ikinci el olarak satışını yapmak istediğiniz zaman sıfırlama işlemine ihtiyaç duyarsınız. Cihazınızda oluşan sorun sonucu teknik servise göndermek isteyebilirsiniz ve teknik servise göndermeden önce sıfırlama ihtiyacı duyarsınız.

 

Fabrika ayarlarına çevirmeden önce şarj seviyenizin en az %50’nin altında olması gerektiğine dikkat edin. Telefonunuz sıfırlanacağı için içerisinde yer alan önemli dosyaların mutlaka yedeğini alın. Sıfırlama işlemini gerçekleştirmek için menüye girin. Daha sonra Ayarlar alanına tıklayın. Yedekle ve sıfırla alanına basın. Fabrika ayarlarını sıfırla, Telefonu sıfırla adımlarını takip ederek sıfırlama işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.