Twitter Bağlantılı Hesapları Kaldırma İşlemi

/ 4 Kasım 2019 / 1.448 / yorumsuz
Twitter Bağlantılı Hesapları Kaldırma İşlemi

Twitter uygulamasında bulunan uygulama izinlerini kaldır seçeneğini birçok Twitter kullanıcısı bilmiyor. Çoğu kullanıcı tarafından yanlışlıkla eklenen uygulama hesaplarına bağlı kaldığını bilmiyor. Eğer siz de bilerek ya da bilmeden yaptığınız bağlantılı hesapları kaldırmak istiyorsanız bu konuda sizlere yardımcı olacağız.

Google, Yandex, Facebook gibi bağlantıları kullanarak Twitter üzerinden oturum açma işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Twitter uygulaması üzerinden giriş butonu karşınıza çıkar. Bazı siteler hesap oluşturmaya gerek kalmadan otomatik olarak girişinizi sağlar. Peki bağlantılı Twitter uygulamaları güvenilir mi? İzin verdiğiniz uygulama güvenilir bir uygulama ise sorun çıkmayacaktır. Ancak bağlandığınız uygulamaya güvenmiyorsanız Twitter hesabınızda güvenli olmayabilir.

Bazı uygulamalarda ise okuma ve yazma seçenekleri yer almaktadır. Uygulama yazma izni bazı uygulamalarda paylaşım izni için yer almaktadır. Siteler güvenilir ve bilinir site ise sıkıntı oluşmaz. Bağlantılı hesapları nasıl kaldıracağınız konusunda da yardımcı olalım.

  • İlk olarak Twitter uygulamasını açın.
  • Daha sonra Ayarlar alanına geçiş yapın.
  • Karşınıza çıkacak olan alandan ‘hesap’ kısmına girin.
  • Açılan kısımda uygulamalar ve oturumlar seçeneği yer almaktadır.
  • Bu alan üzerinden istemediğiniz uygulamaları kaldırabilirsiniz.
  • Ardından ‘erişimi kaldır’ butonuna tıklayın.
  • Bu adımlar sayesinde Twitter uygulamasında olan bağlantılı hesapları kaldırmış olursunuz.
  • Bağlantılı hesaplar arasında emin olmadığınız hesabı kaldırıp Twitter uygulamanızı güvene almış olursunuz.
  • Aynı zamanda emin olmadığınız bir uygulamayı araştırmanızı tavsiye ederiz. Çünkü yanlışlıkla önemli bir bağlantıyı Twitter hesabınızdan kaldırabilirsiniz.

Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz