EBA Asistan Nedir Nerede Yer Alıyor?

/ 18 Eylül 2020 / 3.173 / yorumsuz
EBA Asistan Nedir Nerede Yer Alıyor?

MEB’in EBA asistan özelliğini denediniz mi? Nerede yer alıyor? Merak edilen soruların yanıtlanması için yazımızı okumaya devam edin.
EBA Asistan, MEB tarafından hazırlanmış ve yayınlanmış belgelerin yer aldığı yapay zekaya sahip sistemin adı. EBA Asistanı kullanmak için meb veya eba.gov.tr adresini ziyaret etmeniz yeterli.

Salgın döneminde öğrencilerin eğitimden geri kalmamaları için uzun zamandır var olan eğitim bilişim ağı (EBA), EBA Asistan ile birçok sorunuza yardımcı olacaktır. EBA Asistandan yardım alabileceğiniz konular;

  • Haftalık yayın akışı ve programlar.
  • Hesapla ilgili işlemler veya şifre alma gibi konular.
  • Hangi saatlerde EBA kullanılabilir.
  • Canlı sınıf uygulamasıyla ilgili bilgiler.
  • Yayın için uydu ayarları.
  • Genel müfredat detayları.
  • Uzaktan eğitim ve duyurular.

Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.