EBA Gruba Üye Olma Ve Gruptan Ayrılma

/ 4 Ekim 2020 / 29.162 / yorumsuz
EBA Gruba Üye Olma Ve Gruptan Ayrılma

MEB Bakanı Ziya Selçuk’un yaptığı son açıklamayla beraber pandemi sürecinde EBA, tekrar eğitim vermeye başladı. Ancak bazı öğrenciler EBA’da bazı durumlar hakkında pek bilgiye sahip değiller. Bunlardan bazıları EBA gruplara katılma, ayrılma ve gruba girememe sorunları.

EBA gruba katılmak için, Ana kısımdaki menü üzerinden, “Gruplar” kısmına dokununuz ve “Grupları keşfet” bölümüne geçiniz ve katılmak istenilen gruplara bakabilirsiniz.

EBA grubundan ayrılmak için, üye olunan grup sayfasından “Üyesin” seçeneğinin altında “Gruptan ayrıl” seçeneği ile işlem yapabilirsiniz. Ancak bazı öğrenciler ‘gruba katılamıyorum veya gruba giremiyorum’ diye şikayetlerle geliyorlar. Bunu için ise;

  • Tamamen sayfanın kapatılarak girilmesi veya oturumun sonlandırılıp giriş yapın.
  • Farklı tarayıcı veya kullanılan tarayıcının gizli sekmesi üzerinden deneyin.
  • Başka bir cihaz kullanılır veya bilgisayardan test edin.
  • Şifrenizi değiştirip tekrardan girin.
  • Aşırı bir yoğunluk olmasından veya internet yoğunluğuyla alakalı olabilir.

Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.