Instagram Hikayeler Son Silinenler Kısmı

/ 19 Eylül 2020 / 3.109 / yorumsuz
Instagram Hikayeler Son Silinenler Kısmı

Gelen yeni özellikle beraber bazı kullanıcılar sorun yaşıyor. Gelin size sorunu çözmeniz için yapabileceklerinizi anlatayım.
Instagram yine yeni bir yenilikle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Son çıkan Reels videosuyla hemen hemen çoğu kullanıcının hoşuna gittiğini gören instagram, şimdide silinen hikayeler son silinenler şeklinde bir bölümde toplanacak.

Yayınlanan hikayenin silinmesini istemeyenler profile ekleyerek bu şekilde kullanabiliyor. Ama silinmesini istemeyenler için son silinenler klasörü şeklinde bir çalışma hazırlanıyor. Hikeyeler 24 saatin sonunda silinecek ama isteyenler silinen hikayeyi profilinde tutabilecek. Bu yerde 30 gün kadar durabilecek ve sonrasında otomatik silinecek. Tabi bir farklılık olmazsa durum bu şekilde olacak.

Eğer son silinenler çıkmıyor ise;

Uygulamanın güncel olup olmadığını kontrol ediniz.
Facebook ile bağlanmayı deneyin.
Yedek hesabınızla deneyin.
Başka bir cihazdan deneyin.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.