Huawei P30 Onaylandı!

/ 8 Eylül 2018 / 898 / yorumsuz
Huawei P30 Onaylandı!

Huawei P30 Onaylandı!

Küresel çapta önemli başarılara imza atmaya başlayan Huawei, geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Geliştirdiği amiral gemi modelleri ile bu başarıyı elde eden dev firma, aynı zamanda ekonomik çözümler sunmasıyla da beğeni topluyor. IFA 2018 çerçevesinde yeni ürünlerini resmi olarak tanıtan şirket, aynı zamanda Huawei P30 olarak adlandırılan cihazını da onayladı.

Dünyanın ilk 7 nm üretim sürecine sahip işlemcisi Kirin 980, IFA 2018’da firma tarafından duyuruldu. Bir anda gözleri üzerine çeken Huawei, bu sırada Mate 20 ve P20 için yeni renk seçenekleri gibi ürünler tanıttı. Bu esnada sahneye çıkarak söz alan firma CEO’su, müjdeli haberi verdi.

Huawei P30 Çıkış Tarihi

Etkinlik kapsamında konuşan Huawei CEO’su Richard Yu, Mate 20’nin satış olarak P20 Pro’dan çok daha başarılı olacağını söyleyerek heyecan yarattı. Hali hazırda aldığı puanlar ile eşsiz bir cihaz olduğunu kanıtlayan ve milyonlarca adetlik satış başarısına imza atan P20 Pro, bu açıklama sonrası beklentileri yükseltti. Yu’nun açıkladığı bir başka önemli detay ise elbette Huawei P30 ile ilgili oldu.

Mate 20’nin P20 Pro’dan daha fazla satacağına dikkat çeken CEO, Huawei P30 modelinin ise satışları daha da arttıracağını söyledi. Gelecek yıl satışa sunulacak bir cihaz olarak bahsi geçen model adına ne yazık ki çıkış tarihi verilmedi. Yeni nesil özellikler ile geleceği düşünülen P30’un nasıl bir fiyat etiketi ile satışa sunulacağı da bilinmeyenler arasında.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.