Nokia Akıllı Telefonda Bulamadığını Akıllı Saatte Arıyor

/ 17 Kasım 2017 / 903 / yorumsuz
Nokia Akıllı Telefonda Bulamadığını Akıllı Saatte Arıyor

Nokia’nın Akıllı Saati

Zamanında cep telefonu alanında önde gelen isimlerden olan Nokia, şu an yerini başkalarına bırakmış olsa da akıllı saat sektörüne giriş yaparak tekrardan dikkatleri üzerine çekiyor.

Nokia Steel HR

Sağlık sektöründe bilinen markalardan olan Withings’in akıllı saati Steel HR, Nokia tarafından satın alındı. Steel HR, analog saat görünümüne sahip olsa da akıllı saatlerin yapabildiği her şeyin üstesinden gelebiliyordu. Klasik saat şıklığı ile akıllı saat özelliklerini derleyip bir araya getiren Withings Steel HR, yeni sahibi Nokia’nın adı ile yerini raflarda almaya hazırlanıyor. Nokia Steel HR adı ile duyurulan akıllı saat, şu an için ön siparişe açık durumda.

Adım ve Kalp Atış Hızı Ölçebiliyor!

Saatin üzerinde yer alan sensörler ile adım, kalp atış hızı ölçümü yapabilen akıllı saat, uyku takibini de yapabiliyor. Üzerinde bulunan küçük dijital ekran ile bildirimlerini kullanıcıya da gösterebilen Steel HR, iOS 8 üstü ve Android 5.0 üstü cihazlar ile kullanıma uygun. 189.95 Euro fiyat etiketi ile satışa sunulmuş olan Steel HR’ın yanı sıra Withings’in diğer akıllı ürünleri de Steel ve GO’da Nokia ismi ile yeniden satışa sunuldu.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.