Müjde! HTC U11 İçin Android Güncellemesi Aktif

/ 18 Kasım 2017 / 1.491 / yorumsuz
Müjde! HTC U11 İçin Android Güncellemesi Aktif

Müjde! HTC U11 İçin Android Güncellemesi Dağıtılmaya Başlandı

Uzun zamandır HTC U11 kullanıcıları tarafından beklenen Android güncellemesi sonunda kademeli olarak dağıtılmaya başlandı. Daha öncede defalarca yeni sürüm güncellemelerinin çok geç yüklenmesi nedeni ile yoğun eleştirilere maruz kalan Android işletim sistemi kullanan markalar arasında belki de en az eleştirilenlerden biri HTC olarak öne çıkıyor. Çünkü HTC diğer markaların aksine güncellemeleri mümkün olan en kısa sürede kullanıcılarına ulaştıran marka bu seferde Android 8.0 Oreo güncellemesini kullanıcılarına dağıtmaya başladı.

Güncelleme İlk Olarak Tayvan’da Dağıtılmaya Başlandı

HTC markasının anavatanı olması nedeni ile büyük bir ayrıcalığa sahip olan Tayvan bu sayede HTC U11 Android 8.0 Oreo güncellemesini alan ilk ülke olmayı başardı. Güncelleme v2.31.709.1 yapı numarası ile indirime sunulurken güncellemenin dosya boyutu ise 1.33 GB olarak açıklanmış durumda. Güncelleme aynı zamanda Kasım ayı Android güncellemesini de içerisinde barındırıyor. Son güncellemeyi yapan kişiler bu güncellemenin sonunda resim içerisinde resim modunu da kullanmaya başlıyorlar.

Pil ve Performans Büyük Oranda Artacak

Yapılan yeni güncellemenin ardından HTC U11 modelini kullanan kişiler cihazlarını mümkün olan en düşük pil tüketimi ile en üst düzey performansla kullanmaya başlayacak. Yine güncellemenin ardından akıllı cep telefonu satın alırken HTC U11 almayı tercih eden kişilerin kullanmış oldukları Bluetooth sürümleri 5.0 seviyesine yükseltilecek. Aralık ya da en geç Ocak ayı içerisinde güncelleme diğer Avrupa ülkelerinde kademeli olarak yayımlanmaya başlanacak.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Yorum yaz