OnePlus’taki SMS Sorunu Nasıl Çözülür?

/ 19 Haziran 2021 / 973 / yorumsuz
OnePlus’taki SMS Sorunu Nasıl Çözülür?

OnePlus cihazlar ne kadar müşterileri memnun etse de bir takım sorunlardan kaçmak mümkün olmuyor. Şu sıralar en büyük sorun ise SMS sorunu. Güncelleme sonrası kullanıcılar SMS sorunu ile karşılaşmakta ve çözümü için herhangi bir güncelleme henüz gelmedi. Peki bu sorun nasıl çözülür?

Yeşil ekran sorunu OnePlus 8 Pro'ya sıçradı | DonanımHaber

Bu sorunu çözmek için öncelikle Google play uygulamasını açın ve Carriers Services veya diğer adıyla Taşıyıcı Hizmetler uygulamalardan bulup bu uygulamayı kaldırıyoruz. Bu işlem sonunda göreceksiniz ki SMS sorunu ortadan kalkmış olacak. Diğer çözüm olarak ise sunucuların bu hatayı görüp üretecekleri çözümü beklemek olacaktır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz