OnePlus 7 tasarımı yeniden sızdırıldı!

/ 19 Nisan 2019 / 1.274 / yorumsuz
OnePlus 7 tasarımı yeniden sızdırıldı!

Yakın zamanda beklediğimiz akıllı telefon OnePlus 7 için detaylar gelmeye başladı. 14 Mayıs 2019 günü kısacası 1 ayda daha az bir süre sonra akıllı telefon tanıtılacak. En büyük merak ise yeni telefonun tasarımı için oluyor. İşte detaylar…

OnePlus 7 tasarımı görüldü!

Sizlere daha önce akıllı telefona ait birçok görsel sızıntıyı aktarmıştık. Ancak son sızdırılan sızıntının 3D CAD görsellerinden oluştuğunu belirtelim. Daha önceki görsellere göre çok ciddi bir tasarımın olacağı görülüyor. Daha önceki sızıntılarda görseller OnePlus 7 için açılır kamera ile geleceğini gösteriyordu. Ancak, son görseller OnePlus 6T gibi bir tasarıma ev sahipliği yapacağı ve ekran üzerinde bir çentiğin yer aldığını işaret ediyor.

Daha önceden üç farklı arka kamera ile geleceği söylenmiş olan akıllı telefonun son sızıntılarda çift arka kameraya sahip olduğu görülüyor. Görselleri sızdıran kaynağın ise üç arka kamerası olan modelin Pro varyantı olduğunu dile getiriyor. Bu telefonun ise OnePlus 7 varyantı olduğunu belirtti.

Böylelikle 14 Mayıs günü OnePlus 7 ile beraber OnePlus Pro ve OnePlus 5G sürümü tanıtılacak. Kısacası üç farklı OnePlus modelini yakın zamanda göreceğiz. Bilgiler geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Soru ve görüşleriniz için yorum kısmından ulaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz