Fall Guys Benzeri Oyunlar (iOS ve Android)

/ 8 Ekim 2020 / 35.988 / yorumsuz
Fall Guys Benzeri Oyunlar (iOS ve Android)

Fall Guys çıkışının üstünden henüz 1 ay geçmesine rağmen Steam’de indirme rekoru kıran bir video oyunudur. Satış miktarı ile dudak uçuklatan Fall Guys, PC platformunda her ne kadar büyük bir başarının imza atmış olsa da iOS ve Android işletim sistemli akıllı telefonlarda henüz oynanılmıyor. Oyun şu anda yalnızca PC ve PS4’te mevcut olduğu için iOS ve Android kullanıcıları oyunu akıllı telefonlarında oynayamıyor. Mobil oyunun çıkışını da beklemek istemeyenler için bu oyuna benzer oyunları sizler için derledik.

Human: Fall Flat (iOS ve Android)
2016 yılında Microsoft Windows, Linux ve MacOS; 2017 yılında PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için piyasaya sürülen Human: Fall Flat listemizin birinci ismi olmasının yanı sıra Fall Guys ile benzer fizik yapısına sahip olan bir video oyunudur. iOS ve Android’de kolaylıkla satın alabileceğiniz video oyununda Fall Guys’ta olduğu gibi düşmanlarınıza karşı mücadele verebilir, bir yerlere tırmanabilir, cisimleri tutabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Fall Dudes 3D
Fall Dudes 3D, Fall Guys gibi oyunlar aramakta olan oyuncuların büyük bir zevkle oynayabileceği başka bir video oyunudur. Bu video oyununda Fall Guys’ın 60 oyunculu battle royale oynanışından farklı olarak 39 rakibiniz bulunuyor. Oyunu kazanmak için yapılması gereken önünüze gelen engelleri aşarak ilerlemektir.

Run Sackboy! Run!
‘Run Sackboy! Run!’ isimli bu oyun oynarken çok keyif alacağınız başka bir video oyunudur. İlk olarak PlayStation’a çıkışını gerçekleştiren oyun diğerlerinden farklı olarak çok oyunculu bir oyun değildir. Önünüze gelen engelleri aştığınız ve jetonları toplayarak karakterinizi güçlendirdiğiniz bu oyunu çok oyunculu bir oyun modu olmamasına rağmen seveceğinizden yana hiçbir şüphemiz yok.

Knockout Race
Knockout Race, isminden de tahmin edebileceğiniz üzere yere düşmeden bitiş çizgisine ulaşmanızın gerektiği heyecan verici bir video oyunudur. Fall Guys’ın 60 oyunculu battle royale oyununa benzer şekilde 50 oyuncu ile oynanıyor.

Gang Fight – Fun Beasts Party
Gang Fight – Fun Beasts Party, Fall Guys alternatifi arayanların seveceği başka bir oyundur ve sadece iOS kullanıcıları tarafından oynanabilmektedir. Fall Guys’a nispeten daha düşük bir grafiklere sahiptir ama oyun yapısı açısından Fall Guys ile kıyaslanabilecek bir video oyunudur.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz