Pubg Mobile Sunucu Hatası Sorunu

/ 28 Şubat 2021 / 4.778 / yorumsuz
Pubg Mobile Sunucu Hatası Sorunu

Pandemiden ötürü eve kapandığımız şu günlerde insanlar can sıkıntılarını gidermek için filmler izliyor, yeni hobiler ediniyor ve oyunlar oynuyorlar. Oyunlarda ise başı çeken Pubg oyunu. Bir başladığınızda başından zor kalkacağınız bir oyun. Ancak bazı oyuncular sunucu hatası ile çok sık karşılaşıyor. Peki bu sorun nasıl çözülür?

PUBG Sunucular şuan meşgul Hatası - Codeturkiye.com

Eğer sizden kaynaklı bir hata yok ise sunucuların hatayı belirleyip çözmelerini beklemeniz gerekecektir. Pubg Mobile yabancı menşei olduğu için sunucular yurtdışındadır. Bu sebepten dolayı yurt çıkışlı internet bağlantılarında sorun yaşanması sebebiyle bağlantılarda oluşan aksaklıklar sebebiyle PUBG çalışmayı durdurdu sorunu alabilirsiniz. Yine sizin tarafınızdan kaynaklı bir çözüm olmadığı için sorunu gidermek için beklemek gerekecektir. Ancak bizden kaynaklı bir sorun var ise bu sefer internet bağlantımızı, hızımızı kontrol etmemiz gerekir. Çünkü sunucu hataları genellikle internet kaynaklı oluyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz