ANDROİD CİHAZLARDA OYNANABİLEN EN GÜZEL BASKETBOL OYUNLARI!

/ 3 Haziran 2020 / 65.545 / yorumsuz
ANDROİD CİHAZLARDA OYNANABİLEN EN GÜZEL BASKETBOL OYUNLARI!

Android telefonların uygulama alma merkezi olan Google Play Store’da sayamayacağımız kadar fazla basketbol oyunu bulunmaktadır. Basketbol oyunlarına ilgi duyan kişiler bu kadar fazla basketbol oyunu seçeneği arasında kaldığından dolayı sizlere tavsiye edebileceğimiz en iyi basketbol oyunlarından oluşan bir liste hazırladık. Bugün sizlere bu listede bu listede bulunan Android cihazlarda oynayabileceğiniz en iyi basketbol oyunlarından bahsedeceğiz.

Android telefonlarda oynanabilecek en iyi basketbol oyunları listesinin ilk sırasında “Basketball Stars” oyununu göreceksinizdir. Bu oyun Google Play Store da bulunan en popüler basketbol oyunlarından bir tanesidir. Telefonunuza indirdiğiniz takdir de bu oyunda farklı oyuncular ile basketbol maçı yapabilirsiniz. Ücretsiz bir uygulama olan Basketball Stars oyununu oynamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

İkinci bir basketbol oyunu olarak sizlere hiç şüphesiz ki “NBA LIVE Mobile Basketball” oyununu tavsiye edebiliriz. Bu oyun kullanıcılarına birden fazla oyun modu sunan son derece kaliteli bir basketbol oyunudur. Bu oyun içerisinde kendi takımınızı oluşturarak yeni oyuncularınızı geliştirebilirsiniz ve farklı takımlarla maç yapabilirsiniz.

Üçüncü sırada tavsiye edebileceğimiz bir diğer basketbol oyunu ise ” Basketball Battle” dır. Ücretsiz bir uygulama olan bu oyuna baktığımız zaman diğer oyunlardan farklı olarak bu oyunda teke tek maç yapma hakkına da sahipsinizdir. Yine Basketball Battle oyununda sahip olacağınız karakterler mevcuttur ve bu karakterleri seviye yükselterek kişiselleştirebilirsiniz. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz