PDF Dosyalarını Word Dokümanına Dönüştürün

/ 8 Aralık 2017 / 594 / yorumsuz
PDF Dosyalarını Word Dokümanına Dönüştürün

PDF Dosyalarını Word Dokümanına Dönüştürmek

PDF dosyaları, ilave herhangi bir programa gerek duymaksızın yalnızca sürükle bırak yöntemi ile düzenlenebilir Word dokümanına dönüştürmek mümkün. Bu işlemi gerçekleştirmek için bilgisayarda herhangi bir üçüncü parti uygulamayı kurmak gerekmiyor. Tek gereken internet bağlantısı ve web tarayıcısı.

Aynı Anda 20 Dosyaya Kadar Dönüştürülebilir

PDF dosyalarını Word dokümanına dönüştürmek, dosyalar üzerinde istenilen değişikliği yapmaya ve yazıcıdan baskı alıp doldurmak zorunda kalınan formları Word ortamında doldurup baskı almayı sağlar.

İşleme başlamak için öncelikle  http://pdf2doc.com/tr/ adresine girmek gerekiyor. Adrese girince oldukça sade ve kullanışlı bir servis arayüzü ile karşı karşıya kalınıyor. Ayrıca belirtmek gerekir ki Türkçe dil desteği de bulunuyor. Daha sonra PDF to DOC sekmesinin seçili olmasına dikkat ederek, “Dosyalarınızı Buraya Bırakın” kısmına dönüştürülmek istenen PDF dosyasını sürüklemek gerekiyor. Dosyanın boyutuna bağlı olarak işlemin sürüsü artabilecek olsa da, gayet kısa bir sürede işlemi tamamlamak mümkün. Ayrıca belirtmek gerekir ki aynı anda 20 dosyaya kadar toplu dönüştürme işlemi yapabilmek mümkün olmuyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.