Oyunları SD Karta Taşıma

/ 13 Mayıs 2021 / 906 / yorumsuz
Oyunları SD Karta Taşıma

Konsolumuzun hafızası dolduğunda, oyunları SD karta taşımak en mantıklısıdır. Ancak birçok kullanıcı bunun nasıl yapıldığını bilmez Biz size bu yazımızda bunun nasıl yapıldığını anlatacağız.

Piranha USB PC Oyun Kolu - A101

Bir oyunu SD’ye aktarma işlemi eskiden zordu ancak intendo bunu çok daha kolaylaştırdı. Gelelim oyunları SD karta taşımaya!
-Sistem ayarlarını açın.
-Veri Yönetimi’ni seçin.
-‘Verileri konsol / microSD kart arasında taşı’ seçeneğini seçin.
-‘MicroSD karta taşı’yı seçin.
-Aktarmak istediğiniz oyunları seçin.
-‘Verileri Taşı’ yı tıklayın.

Oyunlarınız artık SD karta yüklenecek. Oyun kaydetme verilerinin yine de konsolun yerel deposunda saklanacağını ve karta taşınamayacağını unutmayın. Sorularınız için iletişim adreslerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz