Playstation Plus Collection Nedir?

/ 11 Ekim 2020 / 2.950 / yorumsuz
Playstation Plus Collection Nedir?

Ülkemizde en çok kullanılan oyun konsollarından biri olan ve şu an Playstation 5’i piyasaya çıkaran şirket yeni güncellemelere hazırlanıyor. Daha önceki serilerde oynadığınız oyunları Collection özelliği sayesinde Playstation de oynayabileceksiniz.

Peki bu özellik nedir? PlayStation uzun yıllardır herkesin evine giren ve çok kullanıcısı olan bir oyun konsoludur. Bu özellik ile satış fiyatı ve teknik özellikleri aktarılan yeni konsol çok satacağa benziyor. Collection hizmeti ile önceki oyun konsollarında oynadığımız oyunları yeni konsolda da oynamamıza imkan sağlanıyor. Bu sayede eski oyunları yeni konsol özellikleri ile kaliteli bir şekilde kaldığımız yerden oynamaya devam etme şansına sahip oluyoruz.

PlayStation Plus Collection Özelliğini Kimler Kullanabilir?
Playstation Plus Collection özelliğinden yalnız plus üyeleri faydalanabilir. Plus özelliği olmadan da bu özelliğe erişmek mümkün fakat ekstra bir ücret ödemek gerekiyor. Collection özelliğinden faydalanmak için plus üyeliği alarak daha kolay bir şekilde yararlanabiliriz. Plus üyesi olmayanlar üzülmesin indirimleri takip ederek kolaylıkla plus üye özelliğini alabilirler.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.