Tik Tok Müşteri Hizmetleri ile Nasıl İletişime Geçilir?

/ 16 Kasım 2018 / 13.817 / 6 Yorum
Tik Tok Müşteri Hizmetleri ile Nasıl İletişime Geçilir?

Tik Tok Müşteri Hizmetleri ile Nasıl İletişime Geçilir?

 

Yürütülen reklam çalışmaları ve çeşitli kampanyalar neticesinde popülerliğini arttıran Tik Tok, şu anda epey geniş bir kitle tarafından aktif bir biçimde kullanılıyor. Akıllı telefonlar üzerinden tercih edilen uygulama, kimi zaman çeşitli sorunlar yaşamanıza kaynaklık edebilir. Bu gibi durumlarda Tik Tok müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz.

Tik Tok İletişim Adresleri

 

Eğer uygulama kullanımıyla sorun yaşıyor ve farklı çözüm yollarını denediğiniz halde karşılaştığınız problemden bir türlü kurtulamıyorsanız Tik Tok geliştiricisi ile iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz. Farklı dil seçeneklerinde destek sunan geliştirici firma, böylelikle çok yönlü bir iletişim olanağı yaratıyor. Uygulamanın iletişim adresleri şu şekilde:

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.

Yorum yaz

Tik Tok Müşteri Hizmetleri ile Nasıl İletişime Geçilir? (6 Yorum)

  1. Acil hesabımın kapatılmasını istiyorum telefon numaramı degsırdıgım ıcın hesabımın sıfresını de unuttum uygunsuz yorumlar yazılıyor yardım lutfrn