YouTube’ta Reklamsız Video İzlemek

/ 16 Kasım 2018 / 2.134 / yorumsuz
YouTube’ta Reklamsız Video İzlemek

YouTube’ta Reklamsız Video İzlemek

 

Dünyanın en popüler video paylaşım platformu YouTube, sahip olduğu içerikler ile gün içerisinde sıklıkla ziyaret ettiğiniz bir site haline gelebilir. Bu gibi bir durumda izleyeceğiniz videolardaki reklamlar, ne yazık ki doğrudan rahatsızlık verecektir. 5 saniye boyunca atlanamayan reklamlar, video ortasında beliren tanıtımlar ve bunlara benzer tüm içerikler, seyir zevkini baltalıyor. Peki, YouTube reklamlarını kaldırmak mümkün mü?

Adblock ile Reklamsız İzleme Desteği

 

İnternette gezinirken verileri takip eden ve buna göre reklamlar sunan içerikleri engelleyen Adblock, bu konuda mükemmel bir destek sunuyor. Aynı şekilde kuracağınız Adblock Plus eklentisi neticesinde YouTube reklamlarını da ortadan kaldırabilirsiniz. Böylelikle izlemek istediğiniz videoda reklamlar ile karşılaşma olasılığını da yok etmeniz mümkün oluyor.

Eklentiyi indirip kurmanız halinde kullanmakta olduğunuz internet tarayıcısı otomatik bir şekilde saptanacaktır. Gerekli adımları takip etmeniz halinde eklenti kurulum işlemlerini tamamlayabilir, keyifle YouTube videolarını izlemeyi sürdürebilirsiniz. Zamandan dahi tasarruf etmenizi mümkün hale getiren Adblock, sunduğu geniş olanaklar neticesinde sadece YouTube ile sınırlı kalmıyor.

İnternet Sitelerinde Daha Rahat Dolaşın

 

Adblock, aynı zamanda internet sitelerinde reklamlar ile karşılaşmanızı da önlemeyi başarıyor. Genel ölçüde reklamların ortadan kalkmasını sağlayan uygulama, özgür bir kullanım imkanı sunmasıyla biliniyor. Bunun haricinde eğer YouTube reklamlarıyla karşılaşmak istemiyorsanız bunun adına destek sunan ücretli YouTube üyelik sistemine geçiş yapabileceğinizi de göz önünde bulundurabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.