Ekrana Gömülü Kamerasıyla Karşınızda Samsung Galaxy A8s

/ 21 Kasım 2018 / 1.736 / yorumsuz
Ekrana Gömülü Kamerasıyla Karşınızda Samsung Galaxy A8s

Ekrana Gömülü Kamerasıyla Karşınızda Samsung Galaxy A8s

 

Bir süredir ekrana gömülü kamera sistemine sahip akıllı telefon modeli üzerinde çalışmakta olduğu söylenen Samsung, yakın bir zamanda yeni bir duyuruya imza atabilir. Zira sızıntı olarak ortaya çıkan bilgilere göre Samsung Galaxy A8s, ekrana gömülü kamera sistemi ile gelecek. Sızıntı niteliğindeki görsellerde bunu görmek mümkün denilebilir.

Samsung Galaxy A8s Teknik Özellikleri

 

Son birkaç yıldır çentikli tasarıma sahip akıllı telefon modelleri görmeye başladık. Bu duruma farklı bir açıdan yaklaşan Samsung, çentik tasarımından çok gömülü bir tasarımı hakim kılmaya hazırlanıyor. Nitekim Galaxy A8s adıyla duyurulması beklenen model, orta – üst segment özellikler ile birlikte gelecek.

Geçtiğimiz günlerde Infinity-U, Infinity-V, Infinity-O ve Infinity New adlarını alan ekranlar ortaya çıkmıştı. İsim haklarını satın alan Samsung, böylelikle gelecekteki cihazlarında bu tarz özelliklere yer vereceğine işaret etti. Gün yüzüne çıkan Samsung Galaxy A8s görselleri ise bu durumu kanıtlar nitelikte. Ayrıca görsellerdeki tasarım, Infinity-U ile bağdaştırılıyor. A8s modelinin bu teknolojiyi kullanacağı ön görülmekte.

Ne Zaman Duyurulacak?

 

Ortaya çıkan yeni bilgiler, gözlerin Samsung cephesine yönelmesine yol açtı. Beklentilere göre Güney Koreli teknoloji devi, gelecek yılın ocak ayında yeni telefon modelini resmi olarak duyuracak. CES 2019 kapsamında tanıtılması beklenen ürünün akabinde ise satışa sunulacağı tahmin ediliyor. Tüm bu bilgilerin sızıntı niteliği taşıdığını ve bu nedenle kesin bilgilerin değişkenlik gösterebileceğini hatırlatalım.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.

Yorum yaz