Samsung Galaxy M Akıllı Telefon Serisi Geliyor

/ 21 Kasım 2018 / 1.748 / yorumsuz
Samsung Galaxy M Akıllı Telefon Serisi Geliyor

Samsung Galaxy M Akıllı Telefon Serisi Geliyor

 

Farklı kod adlarıyla akıllı telefon modelleri tasarlayan Samsung, şimdilerde aileye yeni bir seri eklemeye hazırlanıyor. Ortaya çıkan bilgilere göre düşük donanım özelliklerine sahip Samsung Galaxy M ailesi yolda. Çift haneli sayılar ile anılacağı belirtilen M modellerinin temel kullanım ihtiyaçlarına göre tasarlandığı söylenebilir.

Samsung Galaxy M Modelleri

 

Başlangıçta M20 ve M30 adındaki modellerini piyasaya süreceği söylenen Samsung’un LED ekran teknolojisi kullanacağı kaydedildi. Son yıllarda AMOLED teknolojisine kayan Güney Koreli teknoloji devi, açıkçası bu kararı ile biraz şaşırtıyor. Zira AMOLED pazarında önemli bir paya erişen Samsung, bu durumu sürdürme niyetinde. Ancak yeni modellerde AMOLED göremeyecek oluşumuz bu fikri biraz zedeliyor.

LED ekran teknolojisinin yanı sıra çift SIM desteği ile donatılacağı söylenen modellerin 32 GB ve 64 GB gibi farklı depolama seçenekleri sunacağı kaydedildi. Düşük bütçeli kullanıcılara hitap edeceği kaydedilen M ailesinin oldukça düşük bir fiyattan satışa sunulması bekleniyor. Cihazlarda buna uygun bir şekilde teknik özelliklere yer verecek olan Samsung, daha çok temel gereksinimlere odaklanıyor.

Ne Zaman Satışa Sunulacak?

 

Samsung, Galaxy M ailesinin ne zaman satışa sunulacağını kesin bir şekilde açıklamadı. Ortaya çıkan bilgilerde yeni modellerin gelecek yıl görücüye çıkacağı belirtildi. Yılın ilk aylarında M20 ve M30 modellerini görebileceğimiz konuşuluyor. Gözler Samsung’a dönmüş vaziyette. Firmadan konu hakkında yeni bir duyuru veya açıklama bekleniyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.

Yorum yaz