Vodafone Güvenli Depo ile Yedekleme

/ 18 Aralık 2017 / 1.055 / yorumsuz
Vodafone Güvenli Depo ile Yedekleme

Vodafone Güvenli Depo ile Yedekleme

Kullanıcılar, telefonlarında bulunan uygulamaları, fotoğrafları ve rehberlerini yedeklemek istediğinde birçok seçenek ile karşılaşabiliyor. Bu konuda yardımcı olan uygulamalar sayesinde herhangi bir hat ya da telefon değişikliğine gerek kalmadan veriler yedeklenebiliyor.

Vodafone Güvenli Depo

Kullanıcılar, Vodafone Güvenli Depo sayesinde tüm fotoğraflarını, videolarını, rehberini, mesajlarını ve müziklerini yedekleyebiliyor. Böylece telefonun başına bir şey gelmesi durumunda tüm dosyalara başka cihazlardan ulaşmak mümkün oluyor. Uygulamadaki otomatik yedekleme sayesinde tüm yeni fotoğraf, video ve kişiler Vodafone Güvenli Depo’da otomatik olarak yedekleniyor.

Vodafone ile sunulan depo hizmeti, kullanıcıların sahip olduğu hiçbir uygulama, fotoğraf, video ve kişileri kaybetmemesini sağlıyor. Verilen hizmet sayesinde çekilen tüm fotoğraflar, kaydedilen videolar, rehberde yer alan tüm kişiler, mail adresleri bu depoya yükleniyor ve güncelleniyor. Vodafone Güvenli Depo, Android cihazlar için Google Play Store üzerinden; iOS cihazlar için ise App Store üzerinden indirilebiliyor.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.