İsimden Numara Sorgulama İşlemi

/ 9 Temmuz 2019 / 1.796 / yorumsuz
İsimden Numara Sorgulama İşlemi

Bu yazımızda isimden numara sorgulama konusunda bilgi vereceğiz. Teknoloji ilerledikçe numara gizleme konusunda daha çok programlar çıkıyor ve bu birçok kişi için sıkıntı oluşturuyor. Çıkan programlar numara gizleme konusunda kendini geliştiriyor ve bu durum tehlike oluşturuyor.

Bu programların dışında isimden numara sorgulama gibi işlemlerde daha çok kolaylaşıyor. Bu yazımızda ise isimden numara sorgulamak isteyen kullanıcılar için hangi programları kullanması gerektiği konusunda yardımcı olacağız. Operatörünüze göre isimden numara sorgulama işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Çünkü her operatörün kullandığı farklı bir sistem yer almaktadır. Ancak karşı taraf isimden numara sorgulama işlemini kapattırdıysa sizin bu isimden numara sorgulamanız mümkün değildir. Aşağıda yer alan adımlardan operatörünüze göre seçim yapabilirsiniz.

Türk Telekom İsimden Numara Sorgulama İşlemi

Eğer hat olarak Türk Telekom kullanıyorsanız, numara sorgulama işlemini gerçekleştirmek için TTRehber sistemine giriş yapmanız gerekecektir. Bu sisteme giriş yaptıktan sonra isim, soyisim, il, ilçe gibi alanları doldurduktan sonra alt alanda yer alan doğrulama işlemini gerçekleştirmeniz gerekecektir. Doğrulama işlemini gerçekleştirdikten sonra, isimden numara sorgulama işlemini uygulayabilirsiniz.

TurkCell İsimden Numara Sorgulama

Turkcell operatörü için sorgulama yapmak istiyorsanız, belirtilen numarayı aramanız gerekecektir. 11832 numarasını arayıp isimden numara sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone İsimden Numara Sorgulama işlemi

Vodafone operatörü için isimden numara sorgulama işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız, 11842 numarasını arayarak sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıda yer alan kısımdan operatörlere göre isimden numara bulma işlemini uygulayabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz