Xiaomi Vowifi Açma

/ 17 Mayıs 2021 / 1.356 / yorumsuz
Xiaomi Vowifi Açma

Vowifi, wifi üzerinden sesle konuşma amacıyla geliştirilmiş, IEEEE 802.11 standartlarına göre geniş bant kullanımıdır. Yani telefonun çekmediği yerlerde telefonun bağlı olmuş olduğu wifi üzerinden çağrılara yanıt verme özelliği diyebiliriz.
Bu özellik cihaz uçak modundayken kullanılır ve işiniz varken size gelen aramalardan rahatsız olanlar için kullanılır. Peki bu özelliği nasıl aktif ederiz?

What is VoLTE and how can you activate it on your Xiaomi - xiaomist

Xiaomi Vowifi Açma
Eğer çekmeyen bir yerde iseniz ve kablosuz ağa bağlıysanız bu özelliği kullanmak oldukça etkili olacaktır. Ancak uçak modunda ise telefonunuz sizi arayanlar ulaşabilecektir.
Bunun için;
-Ayarlar
-SIM kartlar
-Kullandığınız operatör
-Volte Kullan ( aktif et )
-Wi-Fi kullanarak arama yapın

Yukarıdaki adımlarla Vowifi’yi etkinleştirebilirsiniz. Böylece ekmeyen yerlerde ses kalitesini kullanabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz