Xiaomi Mi Play Format Atma Ve Sıfırlama

/ 31 Mart 2021 / 1.869 / yorumsuz
Xiaomi Mi Play Format Atma Ve Sıfırlama

İkinci el satışlarda, donma ve yavaşlamalarda, bazı teknik arızalarda cihazlarımızı sıfırlarız. Bizde size bu yazımızda Xiaomi Mi Play cihazına format atma ve bu cihazı sıfırlama işlemi nasıl yapılır onu anlatacağız. Ancak unutmayınız ki bu işlemleri yapmadan önce cihazınızdaki verilerin yedeğini mutlaka alın ve şarjınızın en az %50 olduğundan emin olun.

Xiaomi Mi Play özellikleri ve fiyatı! - ShiftDelete.Net

Xiaomi Mi Play Format Atma
Bunun için telefonun menüsünü kullanacağız. Ayarlara girin. Yedekle ve sıfırla’ya girin. Fabrika verilerine sıfırlaya girin. Daha sonra sil seçeneğine basın. Bu şekilde cihazın içindeki bilgiler temizlenmiş oluyor.

Xiaomi Mi Play Sıfırlama
-Cihazı kapatın.
-Ses ve güç tuşuna basın.
-Ekrana logo gelene kadar basılı tutun. Logo gelince basmayı bırakın.
-Wipe Data All
-Confirm
-Reboot System Now


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz