Xiomi MIUI WhatsApp Cleaner Özelliği

/ 12 Eylül 2018 / 776 / yorumsuz
Xiomi MIUI WhatsApp Cleaner Özelliği

Xiaomi telefonların şimdi MIUI 10’da WhatsApp Cleaner özelliği var

 

 

  • Xiaomi, MIUI 10 güncellemesine bir WhatsApp Cleaner aracı ekledi.
  • Güvenlik merkezinde bulunan araç, kullanıcıların WhatsApp’ta gönderilen ve alınan dosyaları hızlı bir şekilde temizlemesine olanak tanır.
  • Temas veya grup ile dosyaları silmek için hala resmi depolama aracına ihtiyacınız var gibi görünüyor.

Birçok marka gibi, Xiaomi telefonları da bir güvenlik sistemi / telefon yönetimi merkezi sunuyor ve sistemle ilgili araçları bir araya getiriyor. Bu araçlar SMS / çağrı blok listelerini, önbellek temizleyicilerini ve veri kullanımı izlemeyi içeriyordu .

Xiomi MIUI WhatsApp Cleaner Özelliği

 

Şimdi, Xiaomi’nin MIUI 10’un güvenlik merkezindeki ( güvenlik uygulaması> WhatsApp Cleaner ) bir WhatsApp Cleaner özelliğini duyurması nedeniyle, listeye başka bir araç ekleyebiliriz . Yeni özellik, WhatsApp’ın kendi depolama işlevlerine çok benziyor ve WhatsApp ile ilgili dosyaları (örn. Görüntüler, video klipler, ses notları, belgeler, GIF’ler) depolama alanını geri çekmenizi sağlar.

Ne var ki, WhatsApp Cleaner aracı sizinle bağlantıya geçmenize izin vermiyor gibi görünüyor. Dolayısıyla, yalnızca bir kişiden veya gruptan fotoğrafları silmek istiyorsanız, bunun yerine WhatsApp’ın yerleşik aracını kullanmanız gerekecektir ( ayarlar> Veri ve depolama kullanımı> Depolama kullanımı ).

 

Daha sonra, resmi araç tüm büyük dosyaları silmenize izin vermediğinden, tüm WhatsApp hesabınızı temizlemek istiyorsanız, Xiaomi aracını kullanmanız gerekecektir. Ayrıca, video klipler gibi belirli bir dosya kategorisini silmeniz gerekiyorsa, Xiaomi yardımcı programına bağlı kalmak isteyeceksiniz.

Her durumda, WhatsApp özellikle 16GB, 8GB veya 4GB depolama alanı olan akıllı telefonlarda büyük bir depolama alanı olabilir. Dolayısıyla, kullanıcıların depolama alanını geri almalarına yardımcı olmak için her türlü girişimde bulunulmalıdır.

WhatsApp Cleaner aracı, internet sitesinde açıklanmış olan MIUI 10 global beta ROM’u çalıştıran telefonlarda mevcuttur. Ancak, telefonunuz MIUI 10 alması planlanıyorsa, WhatsApp Cleaner aracı da alır.

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.