Yandex Hasabınızı Silmek İster Misiniz?

/ 15 Kasım 2017 / 1.223 / yorumsuz
Yandex Hasabınızı Silmek İster Misiniz?

Yandex Hesabını Silmek

Yandex Çeviri, Yandex Harita, Yandex Disk ve Yandex Navigasyon gibi birçok servis için gerekli olan Yandex hesabını açıp daha sonra hesabını silmek isteyenlerin izlemesi gereken birkaç adım bulunuyor.

Hayat Kurtaran Servisler

Türkiye’de oldukça popüler olan, Rusya’da lider olan arama motoru Yandex’in günlük hayatta yardımımıza koşan birçok servisi bulunuyor. Trafik durumu hakkında bilgi veren, sesli yol tarifinde bulunan Yandex Navigasyon, alternatif tarayıcı isteyenlerin yardımına koşan Yandex Browser, şehirde yer yön gösteren Yandex Haritalar, birçok e-posta istemcisini destekleyen Yandex Mail ve 20 GB’a kadar ücretsiz depolama alanı veren bulut hizmeti Yandex Disk ise bu servislerden yalnızca birkaç tanesi. Yine de memnun kalmayan, Yandex hesabını silmek isteyenlerin birkaç adımı takip etmesi gerekiyor.

Hesap Nasıl Silinir?

Öncelikle Yandex profil sayfasına girilmesi gerekiyor. Ardından en alt kısımda yer alan Diğer Ayarlar’ın altında bulunan Hesabı Sil bağlantısına tıklanması gerekiyor. Aktif olarak kullanılan Yandex servislerini, hesaba bağlı olan tüm bilgileri geri dönüşümü olmamak üzere sileceğinin uyarısını veren sayfada son olarak önceden belirlenen gizli soruyu yanıtlamak ve güvenlik kodunu girmek gerekiyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.