Android Cihazda Whatsapp’ta Sadece Numaralar Görünüyorsa Ne Yapmalıyız?

/ 23 Mart 2021 / 2.443 / yorumsuz
Android Cihazda Whatsapp’ta Sadece Numaralar Görünüyorsa Ne Yapmalıyız?

Telefon aramalarında eğer sadece kişinin numarası görünüyor ve adı görünmüyorsa, yapmanız gerekenler aşağıda yazıyor. Yapmanız gereken sadece yazanları uygulamak olacaktır. Eğer yenileme işlemi ve daha birçok çözümü gerçekleştirdiyseniz, ve sonuç almadıysanız aşağıda yazanları uygulamanızın size çözüm getireceğini umuyoruz.

Rehbere Kayıtlı Kişiler Aradığında Sadece Numaraları Görünüyor Sorununa 4  Çözüm! - WEBMGON | Güncel Haber ve Bilgi Portalı

-Öncelikle telefon rehberinizin yedeğini alın.
-Kişileri dışa aktararak, telefon hafızasına veya Google Drive kayıt ediniz.
-Yedeğini aldıktan sonra rehberinizi silin.
-Hala telefona 0 ile başlayarak numara yazdığınızda kişi çıkacaktır. Bunun için https://play.google.com/store/apps/details?id=com.accaci&hl=tr adresine giderek bu kişileri tamamen silin.
-Daha sonra yedeğini aldığınız telefon rehberinizi yeniden yükleyiniz böylece sorun çözülmüş olacaktır. Böylelikle whatsapp sorunu da ortadan kalkmış olacaktır.
-Android telefonlarda ise bu sorunun çözümü, uygulama-kişiler-sol köşe-birleşti ve düzelt adımlarıyla yapılmaktadır.

İphone ve Android'te Rahatsız Edici Aramalar Nasıl Durdurulur? - Haberler


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz