Android’de Uygulamaları Kaldırma İşlemi

/ 12 Haziran 2021 / 1.694 / yorumsuz
Android’de Uygulamaları Kaldırma İşlemi

Bazen yanlış indirdiğimiz uygulamaları ya da artık kullanmayacağımız uygulamaları cihazımızdan kaldırmak isteriz ancak bunun nasıl yapıldığını bilemeyebiliriz. Biz size bu yazımızda bunun nasıl yapılacağını anlatacağız.

Toplam Değeri 75 TL Olan, Kısa Süreliğine Ücretsiz 5 Android Oyun ve  Uygulama | Haberler.com Teknoloji

Android cihazda bir uygulamayı kaldırmak için ayarlara girip uygulamalar bölümüne gideriz. Oradan silmek istediğimiz uygulamalara gireriz ve kaldır yazan seçeneğe basarız. Bunu daha kısayolu ise ekranda istemediğimiz uygulamanın üstüne basılı tutarız ve yüklemeyi kaldır yazan yere doğru sürükleriz.

Android Uygulama Geliştirme - Meridyen

Eğer uygulamayı kaldırmak yerine devre dışı bırakmak istiyorsanız, yukarıdaki gibi ayarlardan uygulamalarıma gidin ve devre dışı bırakmak istediğiniz uygulamaya girin. Daha sonra devre dışı bırak yazan yazıya basın. Uygulamanın kısayolunu kaldırmak istiyorsanız, yine uygulamaya basılı tutun ve bu sefer yüklemeyi kaldır yazan yere değilde sadece kaldır yazan yere doğru sürükleyin. Hepsi bu kadar!


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz