Android İçin Müzik Çalar Uygulamaları!

/ 19 Mart 2021 / 1.789 / yorumsuz
Android İçin Müzik Çalar Uygulamaları!

Hiç lafı uzatmadan sizler için derlediğimiz android için müzik çalar uygulamaları listesine hemen göz atalım!

Deezer Nasıl Kullanılır? Deezer Üyeliği Ücretli mi? - TeknoSafari

1. Deezer Müzik
Android’in en iyi uygulaması ile müzik indirebilir, çevrimiçi kullanılabilir ve istediğiniz gibi listenizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca oluşturduğunuz bu müzik listelerini arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

jetAudio HD Music Player Plus Apk İndir - Full Sürüm v10.2.0 | Oneİndir.com  - Full Program İndir - Full Oyun İndir Film

2. JetAudio HD Müzik Çalar
Müthiş ses kalitesi ve kolay kullanımı sayesinde, kişisel çalma listesi oluşturabilir ve şarkılarınızı WiFi üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Android 10'un varsayılan müzik çaları Google Play Müzik yerine YouTube  Music oldu

3. Google Play Müzik
Kullanımı kolay olan bu android uygulamasıyla keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Her akıllı android telefonda olması gereken temiz arayüze sahip bir uygulamadır.

Dub Music Player 4.9 için Android - İndir

4. Dub Müzik Çalar
Bir sürü ses efektini barındıran bu uygulama sayesinde çevrimdışı dilediğiniz kadar müzik dinleyebilirsiniz. Kullanıcılara hız ve ses kontrolünü de sunar.

PowerAMP Music Player for Android - Android Community

5. Poweramp Music Player
Poweramp Music Player, iyi müzik çalar uygulamalarından biridir. Google play store’dan kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Ayrıca google play’den ayrı indirdiğiniz temaları destekleyen özelliğe sahiptir.

MediaMonkey review and where to download | TechRadar

6. MediaMonkey
Böylesine çok kullanışlı olan bir uygulamada, masaüstü uygulamasıyla eşleşmesi halinde, müzik yönetme, gezinme, uyku zamanlayıcısı, çalma listesi yönetimi gibi birçok özelliği kullanabilirsiniz.

Pulsar Music Player - Mp3 Player, Audio Player 1.9.7 APK Download by Rhythm  Software - APKMirror

7. Pulsar Music Player
Google play store’da bulunan bu uygulama, etiket düzenleme, akıllı çalma listeleri, aralıksız oynatma, uyku zamanlayıcısı gibi birçok özelliği vardır. Çok popüler uygulamalardan biridir.

Music on Android in a Beautiful Way with Phonograph Music Player

8. Phonograph Music Player
Bu uygulamada bazı diğer uygulamalar gibi, etiket düzenleyici, çalma listesi özelliği, ana ekran widget’ı ve ekranda gezinme vb. gibi özelliklere sahiptir.

Musicolet Music Player [No ads] APK 5.0.1 build267 Download for Android –  Download Musicolet Music Player [No ads] XAPK (APK Bundle) Latest Version -  APKFab.com

9. Musicolet Music Player
Benzersiz müzik çalar uygulaması olan Musicolet Music Player kolay olmasıyla çok kullanışlıdır ve çok iyi performans sağlar. Hafif kullanıcı arayüzüne sahiptir.  Gereksiz tema özelliğini engeller.

AIMP 4.70 Build 2242 için Windows - İndir

10. AIMP
Eski tarz çalma listesine dayanan bu uygulama, mp3, ape, mpga, ogg, umx, mode, mo3, it, s3m ve daha fazlası gibi tüm olası müzik formatlarını kolay bir şekilde destekler.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.