Ücretsiz TikTok Takipçi Arttırma Hilesi Yalanı

/ 6 Aralık 2020 / 21.225 / 1 Yorum
Ücretsiz TikTok Takipçi Arttırma Hilesi Yalanı

TikTok takipçi arttırma hilesi yapmaya çalışanların bir kısmında hesaplarında bir dizi sorunlar görülebiliyor. Hatta geçici yasaklama veya kapatılmaya kadar gidilebiliyor. Çoğu sosyal hesaplarda görülen ama bu ağda az karşılaşılan bu durumun sonuçları ağır olabiliyor. Hile yapanların başına gelebileceklerden bazıları şunlar olabilir:
Uygulamanın bazı özelliklerinin engellenmesi söz konusu.

Örnek profilinizde bir şeyleri değiştirmenize izin verilmez, video atamazsınız veya yorum yapamazsınız.
Hesaba girişte geçici engellendiğinizi belirten bir mesaj çıkabilir.
Doğrulama güvenliği ile karşılaşabilirsiniz.
Yaptığınız paylaşımlar hızlı şekilde ön planda yer alıyorsa artık pek ön planda olmayacaktır.
Takip edememe veya edilememe sorunu. Belli bir süre kullanıma kapatılabilir ya da kalıcı yasaklanabilirsiniz.

Ücretsiz TikTok takipçi arttırma hilesi yalanı

Tik Tok takipçi hilesi nasıl yapılır diyenlere dikkat!
Gelelim önemli başka bir hususa ve dikkatlice okumanızı öneriyoruz. Bir çok ücretsiz hile yapma sitesinin veya yardımcı olurum diyen kişilerin fake oldukları aşikar. Bazıları dolandırırken bazılarının mevcut hesapların çalınmasına doğru ittiği görülür. İşe yarayanlarında aldığı takipçi sayısı zamanla düşerek sıfıra veya ona yakın yerlerde kaldığı görülebiliyor.
Peki gerçekten hile yapılabiliyor mu diye soruyorsanız en mantıklı olanlı karşılıklı takipçi olayları. Tam bilmiyoruz ama hatırı sayıda kullanıcısı olan bazı platformlarda karşılıklı takip olayı bulunabiliyor. Bu popüler bazı ağlada hala geçerli bir yöntemdir. Bunun dışında hile paketi satın almaya yönelenler dışa hava atmadan başka bir şey yapamaz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz

Ücretsiz TikTok Takipçi Arttırma Hilesi Yalanı (1 Yorum)