android.process.media Hata Çözümü 2019

/ 24 Haziran 2019 / 3.160 / 1 Yorum
android.process.media Hata Çözümü 2019

Android işletim sistemine sahip olan cihazlarda karşılaşılan sorunlardan biri de android.process.media işlemi durdu hatasıdır. Bu yazımızda android.process.media hatasının çözümü için sizlere yardımcı olacağız. Eğer siz de bu sorun ile karşılaşıyorsanız aşağıda olan çözüm yöntemlerini denemenizi tavsiye ederiz.

Bu sorunun çözümü olarak yapılan açıklamalardan biri; Hotmail güncellemesi yapıldıktan sonra bu sorunun çözüldüğü söylenmektedir. Siz de bu sorunun çözümü için ilk olarak uygulamayı güncellemeyi deneyin.

Sorunun başka bir çözümü için Ayarlar alanına geçiş yapın. Daha sonra uygulamalar, tümü ve indirme yöneticisi adımlarını takip edin en son verileri temizle alanına tıklayın.

Eğer Root yetkilileri yanlışlıkla oynanmış ise android.process.media hatası karşınıza çıkar. Ayrıca hafıza kartının bir yedeğini alarak, yeniden biçimlendirme yapmayı deneyin.

Yukarıda yer alan adımları denedikten sonra karşınıza hala android.process.media hatası çıkıyor ise, cihazını sıfırlayarak yani fabrika ayarlarına çevirmeniz sonucu bu sorunu çözebilirsiniz. Fabrika ayarlarına çevirdiğiniz zaman cihazınız ilk gün aldığınız haline döner ve tüm verileriniz temizlenir. Ayrıca fabrika ayarlarına çevirmeden önce yedekleme yapmayı unutmayın.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

android.process.media Hata Çözümü 2019 (1 Yorum)

  1. benim telefonum markası GT-9500 telefonu sıfırlamadan bi çözümü var mı acaba pek anlamadım da telefonum eski oldugundan bide hafıza kartım da ki filimlerim galariye gelmiyor eskiden direk gelirdi de şimdiden çok tşkler