WhatsApp ile Hızlı Cevap Verme Özelliği 2019

/ 24 Haziran 2019 / 715 / yorumsuz
WhatsApp ile Hızlı Cevap Verme Özelliği 2019

WhatsApp tarafından hızlı cevap desteği geldi. Ancak iOS işletim sistemine sahip cihazlar için bu özelliğin geçerli olduğundan bahsedelim. iOS 9.1 ile gelen güncelleme sayesinde WhatsApp hızlı cevap özelliği destek vermeye başladı. Bu özelliğin kullanımı çok basit ve çok hızlıdır. WhatsApp uygulamasını açmadan üst panelde hızlı bir şekilde cevap verebiliyorsunuz.

Bildirim çubuğunda yer alan mesajı sağa doğru kaydırdığınız zaman cevap verme özelliği sayesinde WhatsApp uygulamasını açmadan WhatsApp hızlı cevap verme özelliğini kullanmış olursunuz. Bu durum sayesinde WhatsApp uygulamasına girmeden cevap verebiliyorsunuz ve ekranı aç, uygulamaya gir, cevap ver, tekrar çık derdinden kurtularak, kısa yoldan hızlı bir şekilde cevap vermiş olursunuz. Bu özelliği kullanmak sizin için daha da avantajlı olacaktır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.