Android ve İOS İçin Tesla Powerbank

/ 21 Kasım 2017 / 680 / yorumsuz
Android ve İOS İçin Tesla Powerbank

Android ve İOS için Tesla Tarafından Powerbank Üretildi

Dünyanın en büyük teknoloji markalarından biri olan ve özellikle de elektrikli araçlar ile gündemdeki yerini koruyan Tesla şimdi de ürettiği süper şarj istasyonu ile gündemde. Tesla tarafından üretilen ve Desktop Supercharger adı verilen yeni powerbank ilk olarak elektrikli otomobillerde kullanılmak üzere üretilmişti. Tesla yapmış olduğu yeni atak ile aynı aletin akıllı telefonları şarj etmek üzere olan versiyonunu satışa sundu.

Fiyatı Oldukça Makul

Cihazın sahip olduğu teknoloji ve sunduğu özellikler ile kıyaslandığında satış fiyatı oldukça cazip bulunuyor. Desktop Supercharger fiyatı şu anda satış sitesinde 45 dolarlık etiket ile raftaki yerini alırken cihazın yoğun sipariş alması dikkat çekiyor. Hem Android hem de İOS cihazları şarj etme özelliğine sahip olan Powerbank kullanmış olduğunuz cihazdan maksimum pil kapasitesini almanız için yüksek verimlilik devresine sahip olarak üretiliyor. Kompakt tasarımı ile dikkat çeken Tesla Powerbank firmanın kendi resmi satış sitesi olan shop.tesla.com üzerinden satışa sunuluyor.

Bundan Sonra Şarjınız Hiç Bitmeyecek

Akıllı telefon kullanıcılarının en şikayetçi olduğu konuların başında yer alan şarjlarının uzun süre dayanmaması sorunu satışa sunulan taşınabilir şarj cihazı üniteleri ile çözülmeye çalışıyor. Bu amaçla piyasada satışa sunulan çok sayıda ürün bulunurken Tesla son üretmiş olduğu Desktop Supercharger taşınabilir şarj cihazı ile bu rekabette bende varım diyor ve tüketicilere oldukça etkileyici bir çözüm önerisi sunuyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.