Android’de Google Play Önbelleği Temizleme

/ 10 Şubat 2021 / 2.058 / yorumsuz
Android’de Google Play Önbelleği Temizleme

Android harika bir işletim sistemi olarak kabul edilse de her zaman bu şekilde olmayabilir. Hatalar karşı bazen savunmasız kalabiliyor. Eğer android ile ilgili bir sıkıntınız varsa yazımızı okumaya devam edin.

Android'de Ön Bellek Nasıl Temizlenir? - CHIP Online

Uygulama Önbelleği Temizleme
İnternete bağlı olduğunuzdan emin olduktan sonra adımları uygulamaya başlayabilirsiniz.
-Ayarlara gidin.
-Uygulamalar menüsüne gidin.
-Uygulamalar listesinde Google Play Store’u bulun.
-Depolama bölümüne gidin.
-Önbelleği temizle’yi seçin.
Daha sonra depolama SD kartınızı kontrol edin. Hatta telefonunuzu yeniden başatın ve depolamayı tekrar kontrol edin. Bunların dışında google hesabınızı kaldırıp tekrar giriş yapabilirsiniz. Ama her zaman dediğimiz gibi yedeklemelerinizi yapmayı unutmayın yoksa verileriniz silinebilir. Her zaman bunlar çözüm olmayabilir. Bunu da aklınızdan çıkarmayın. Android sorunlarını sizler nasıl çözüyorsunuz? Yorumlarda bizimle paylaşın.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz