Android’de Gizli Video Çekimi Nasıl Yapılır?

/ 24 Ocak 2021 / 2.260 / yorumsuz
Android’de Gizli Video Çekimi Nasıl Yapılır?

Kullanıcılara sunduğu özgürlükler ile ön plana çıkan Android işletim sistemi, arka planda kamerayı çalıştırabilmenize olanak sunuyor. Peki ama Android’de gizli video çekimi nasıl yapılır? Bu rehberimizde Android gizli video çekme hakkında merak ettiğiniz tüm detayları bir araya getirdik.

Android Gizli Video Çekme Nasıl Yapılır?
Öncelikli olarak bahsetmemiz gereken şey, gizli video çekimi dediğimiz şeyin arka planda video çekimi olduğudur. Bu sayede kamera uygulaması açık olmasa ve hatta ekranınız kapalı olsa dahi video çekmeniz mümkün hale gelir.

Android’de Gizli Video Çekimi Nasıl Yapılır?
-Secret Video Recorder uygulamasını indirin.
-Gerekli kurulum adımlarını tamamlayın.
-Record butonuna tıklayın.

Hemen yukarıdaki bağlantıyı kullanarak Secret Video Recorder uygulamasını hızlı ve güvenilir bir şekilde akıllı telefonunuza indirebilir ve kurulum adımlarını tamamlayabilirsiniz. iOS tarafında var olan bazı kısıtlamalardan ötürü arka planda video kaydına izin verilmediğini hatırlatalım. Yani bu uygulama yalnızca Android işletim sistemi ile çalışan uygulamalarda kullanılabiliyor.
Ufak bir hatırlatma olarak kişisel verilerin gizliliği kapsamında bir kişinin görüntülerini gizlice kaydetmek ve bunları gizliliği ihlal edecek şekilde yayımlamak bir suç teşkil edebilir. Bu nedenle uygulamayı doğru amaçlarla kullanmanızı ve çekim yapacağınız kişinin buna izin vermesi gerektiğini unutmayın.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz