Apple Watch Mail Bildirimlerini Açma İşlemi

/ 17 Ekim 2019 / 990 / yorumsuz
Apple Watch Mail Bildirimlerini Açma İşlemi

Apple Watch kullanıcıları doğal olarak saat üzerinden mail uygulamalarını kullanmak istiyorlar fakat saat üzerinden girdiklerinde mail hesabı yoktur diye bir uyarıyla karşılaşabiliyorlar. Bu sorunu gidermek için Apple Watch kullanıcılarına çözüm yolları belirtti.

APPLE WATCH MAİL BİLDİRİM SORUNU ÇÖZÜMÜ

Ayarlar < Genel < Arka planda uygulama yenileme < Bu alana girdiğiniz zaman ayarların açık olduğundan ve kullanılan mail uygulamasının açık olup olmadığından emin olun.

Bu ayarları yaptıktan sonra Apple Watch yeniden başlatın ve uygulama bildirimlerini alabildiğinizden emin olun. Buna farklı olarak da başka mail uygulamaları da deneyebilirsiniz. Bunlar tamamen yazılımsal sorunlar, kesin bir çözüm önerisi değil ama işinize yarayabilir, cihazınızın güncellemelerini ve uygulama güncellemelerini de yerine getirmeyi unutmayın.

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz