Snapchat 3D Fotoğraf Özelliği Nedir?

/ 17 Ekim 2019 / 1.119 / yorumsuz
Snapchat 3D Fotoğraf Özelliği Nedir?

Snapchat, ınstagram gibi daha çok aktif olarak kullanılan sosyal ağ sitesinin yanında durabilmek için yeni bir özellik çıkardı. Snapchat  3D fotoğraflar özelliğini kullanıcılarına sunmaya başladı.

Bu özelliği sadece belirli telefon modelleri destekleyecek, şimdilik kademeli bir şekilde kullanıcılarına sunuyor. Mesela iPhone cihazlarında ve iPhone X ve üstü modellerini kullananlar bu uygulamanın özelliğinden yararlanabilecekler. 3D özelliği ile çeşitli filtre ve görüntüler sunulacak, bu oluşan görüntüler sanki ekran dışına taşmış gibi gözükecek. Desteklenmeyen cihazlarda görüntüyü hareket ettirebilecek, ama kendisi oluşturmak için bazı model şartları mevcut.

Peki bu 3D fotoğraf nasıl oluşturuluyor bundan bahsedelim. 3D fotoğraf özelliğine sağ üst kısımda yer alan menüye eklenen 3D seçeneğine tıklayarak yapmanız mümkün. Bu işlemden sonra isteğe göre çıkarma gibi ek özellikler konulabilir, kolayca paylaşılabilir.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.