Facebook Engellenenler Listesi

/ 20 Ocak 2021 / 7.426 / yorumsuz
Facebook Engellenenler Listesi

Facebook’u yeni kullanan biri için facebook karmaşık gelebilir. Facebook, dünyanın dört bir yanında hemen hemen herkes tarafından kullanılan, duygu ve düşüncelerin, fotoğrafların paylaşıldığı ve birçok kişi ile iletişime geçilen bir platformdur. Ancak burada da her yerde olduğu gibi istemediğimiz kişiler olabilir. Böyle durumlarda facebook bu kişileri engellememize olanak tanır. Peki engellenenler listesini nasıl görürüz?

Facebook Engel Kaldırma Nasıl Yapılır: 13 Adımda - nasıList

Facebook Engellenenler Listesi
-Sağ Üst köşede Ayarlar
-Ayarlar ve Gizlilik
-Ayarlar
-Sol panelde Engelleme
Yukarıdaki adımları takip ettiğinizde facebook engellenenler listesini görebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz