Facebook Mesajlarını E-Postaya Gönderme Veya Yönlendirme!

/ 22 Nisan 2020 / 61.780 / yorumsuz
Facebook Mesajlarını E-Postaya Gönderme Veya Yönlendirme!

Facebook üzerinden iletileri e-posta hesabınıza yönlendirebilmek isteyebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Facebook mesajlarını e-posta ya da yönlendirme işlemini nasıl gerçekleştireceğiniz konusunda yardımcı olacağız. Facebook iletileri siz silene ya da süreleri dolana kadar hesabınızda kalır.

E-posta hesabınıza Facebook mesajlarını gönderemezsiniz. Ancak eski e-posta sistemi altında bir mesaj seçebilirsiniz. Ardından mesajları seçtiğiniz bir e-posta adresine yönlendirebilirsiniz. Bu durum sayesinde belirli görüşmelerde yedeklemenizi kolaylaştırmış olursunuz. Yedekleme ve bildirim işlemi oldukça basit bir işlemdir. Arkadaşlarınızdan gelen kutunuza yorum ve not göndermek için aşağıda olan adımları takip edebilirsiniz.


Facebook uygulamasında Ayarlara girin. Daha sonra Bildirimler alanını açın. E-postayı seçin ve son notlar, son yorumlar seçeneğini etkinleştirin. E-posta kullanmak ya da yönlendirmenin başka bir yöntemi ise indirmektir. Güvenli bir alana kaydetmek istiyorsanız e-posta içinde taslak olarak güvenli alan oluşturabilirsiniz.

Bu durumu masaüstünde gerçekleştirmek için de Facebook’a giriş yapın. Daha sonra ok menü simgesini seçin. Sol taraftan Ayarlar’ı ve ardından Facebook bilgileriniz’i seçin. Ardından Orta bölmeden Bilgilerinizi indir’i seçin. Daha sonra gereksinimlerinize bağlı olarak seçenekleri işaretleyin ya da işaretlerini kaldırma işlemini gerçekleştirin. En son olarak üst kısımdaki Dosya Oluştur seçeneğine tıklayın. İndirme işlemi bu adımlar sayesinde gerçekleşecektir. İndirme işlemi biraz zamanınızı alabilir ve HTML veya JSON biçiminde indirilir. İndirme işlemi sonrasında dosyayı güvenli bir şekilde saklamanız yeterli olacaktır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz