Google Chrome Eklentilerini Nasıl Bulabilirim?

/ 27 Mayıs 2020 / 1.894 / yorumsuz
Google Chrome Eklentilerini Nasıl Bulabilirim?

Bu yazımızda sizlere popüler arama motoru olan Google Chrome’da eklentileri nasıl bulacağınız konusunda yardımcı olacağız. Google Chrome’da kullanımı kolaylaştırmak için eklentiler kullanılmaktadır. Eklentileri farklı olduğu halde bu eklentileri tarayıcıda yönetmek için ayarlara ihtiyacınız olacaktır. Bu yazımızda sizlere bu konuda yardımcı olacağız. Eklentilerin bulunduğu ayarlar kısmının nerede ve nasıl bulunacağı konusunda bilgi vereceğiz.

Google Chrome eklentilerini bulmak için ilk olarak Web Browser kısmının sağ üst köşesinde olan üç nokta işaretine basın. Daha sonra Diğer araçlar, uzantılar adımlarını takip edin. Bu adımlar sayesinde Chrome yüklü aktif olup ya da olmadığını kontrol etmiş olursunuz. Chrome eklenti ayarını bu şekilde açmış olursunuz. Bu alan üzerinden eklentileri kaldırabilir, kapatabilir ya da açabilirsiniz.

Google Chrome eklenti ayarlarını yönetmek için tarayıcıya aşağıda kodu yapıştırarak ya da yazarak yönetebilirsiniz. Eğer Google Chrome eklentilerini indirmek istiyorsanız da web mağazası üzerinden indirebilirsiniz. İndirmek istiyorsanız bu linke tıklamanız yeterli olacaktır. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz