Google Chrome’a Kayıtlı Parolaları Görüntüleme!

/ 21 Temmuz 2020 / 9.952 / yorumsuz
Google Chrome’a Kayıtlı Parolaları Görüntüleme!

Bu yazımızda sizlere Google Chrome’a kaydettiğiniz şifrelerinizi nasıl görüntüleyeceğiniz konusunda yardımcı olacağız. Google Chrome üzerinden giriş yaptığınız bazı siteler sizde kullanıcı adı ve şifre ister. Giriş işlemleri ardından şifrenizi kaydetmek isteyip istemediğinizi sorar. Eğer kaydet tuşuna basarsanız diğer girişinizde otomatik olarak şifre istemeden girer. Bazen de farklı bir tarayıcıdan ya da cihazdan web sitesine giriş yapmanız gerekir. Fakat şifrenizi unutabilirsiniz. Bu durumda devreye kaydettiğiniz şifre girer.

  • Eğer siz de kaydettiğiniz şifreye geri dönmek istiyorsanız ilk olarak Chrome’u açın.
  • Daha sonra sağ üst köşede yer alan üç dikey noktaya tıklayın.
  • Bu alan üzerinden Ayarlar’a giriş yapın.
  • Ayarlar üzerinden ‘Otomatik Doldur’ kısmına geçin ve Parolalar alanına tıklayın.
  • Parolalar ekranında bulunan ‘Kayıtlı Parolalar’ üzerinden kayıtlı olan parolalarınızı görebilirsiniz.
  • Eğer unuttuğunuz şifreyi görmek istiyorsanız da göz simgesine tıklamanız yeterli olacaktır.
  • Bu adımlar sayesinde Google Chrome üzerinden kayıtlı olan parolalarınızı görmüş olursunuz. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz