Google Play Müzik Kitaplığını YouTube Müzik’e Aktarma İşlemi

/ 26 Mayıs 2020 / 1.135 / yorumsuz
Google Play Müzik Kitaplığını YouTube Müzik’e Aktarma İşlemi

Google bazı uygulamaların fişini çekiyor ve onları tarihe gömüyor. Tarihe gömdüğü uygulamalardan biri olan Google Play Müzik yerine YouTube Müzik uygulaması aktif olacak. Google Play Müzik uygulaması artık kalkacak ve YouTube Müzik uygulamasının gelecek. Bu yazımızda ise sizlere Google Play Müzik kitaplığınızı YouTube Müzik’e aktarma işlemi konusunda bilgi vereceğiz.

Google Play Müzik silineceği için, Google uygulaması kullanıcılarını ortada bırakmadı ve YouTube Müziğe aktarmanız için imkan tanıdı. İlk olarak aktarımın olup olmadığını kontrol ederek bu özelliği kullanıp kullanmayacağınızı kontrol edebilirsiniz. Google Play Müzik aktarma işlemini uygulama ya da web tarayıcısı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Taşıma işlemi için aşağıda yer alan adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Taşıma işlemi için YouTube Müzik uygulamasını Play Store ya da App Store üzerinden indirin. Daha sonra Google Play Müzik kütüphanenizi taşımaya yönlendiren buton sizi müzik aktarmak, transfer işlemini gerçekleştirmek için seçenek sunacaktır. Bu durum sayesinde rahat bir şekilde müzikleri aktarabilirsiniz. Bu konu ile alakalı görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.