Google Chrome YouTube Tam Ekran Sorunu!

/ 26 Ekim 2019 / 1.808 / yorumsuz
Google Chrome YouTube Tam Ekran Sorunu!

Google Chrome, tarayıcısı üzerinden YouTube videolarını açmaya çalıştığınız zaman tam ekran yapamıyorsanız bu sorun konusunda yardımcı olacağız. Tam ekran olmama sorunu konusunda kullanıcılar tarafından birçok şikayet gelmektedir. Bu olay son dönemlerde daha da fazla yaşanıyor ve bu konu üzerinden sürekli şikayet geliyor. Bu sorunun yaşanmasının en büyük nedeni güncelleme ile alakalıdır.

YouTube uygulamasında video oynattığınız zaman tam ekran olmama sorunun çözümü için Google Chrome güncellemesini yapın. Eğer güncelleme ardından tam erkan sorunu çözülmediyse “chrome://plugins/” ayarlarından bu kodu tarayıcınıza yapıştırın. Adobe flash player ayarını devre dışı bırakın. Bu adımlar sayesinde Chrome üzerinden YouTube uygulamasını tam ekran yapamama işlemini çözmüş olursunuz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz