Google Pixel 3 için En İyi Kılıf Önerileri

/ 30 Ekim 2018 / 601 / yorumsuz
Google Pixel 3 için En İyi Kılıf Önerileri

 

Google Pixel 3 için En İyi Kılıflar

 
Tüm cam tasarımlı akıllı telefonlar 2018 yılına damga vurdu. Google, Pixel 3‘te trendi takip ederken , telefonun arka cam panelinde iki tonluk bir kaplama bulunuyor. Bu yıl piyasaya sürülen mega parlak telefonlara kıyasla biraz rahatlama getiriyor. Eklenen kaplama kısmına rağmen, Pixel 3‘ün cam arkası hala çatlaklara ve çizilmeye karşı hassastır; bu da, bozulmamış durumda kalmasını sağlamak için etrafına koruyucu bir kılıfı sarmanın harika bir fikir olabileceği anlamına gelir.
 

Speck Presidio Grip

 

İç yüzeyi 10 metreye kadar olan damlalardan ve çizilmelere karşı koruma sağlayan bir dış polikarbonat kabuktan emilen çift katlı bir tasarıma sahip Presidio Grip kılıfıdır. Telefonun düz bir yüzeye, aşağıdan kavramanın sağlanması için kasanın arkasındaki yükseltilmiş kenarlara yerleştirildiğinde ekranı korumak için yükseltilmiş bir çerçeve vardır ve kasa kablosuz şarj ile uyumluluğu koruyacak kadar incedir. Siyah veya Kömür Gri renkleri mevcut olan Speck’in Presidio Grip kılıfı, 39.95 $ ‘dan Amazon’dan sipariş edilebilir.
 

Tudia MERGE

 

Tudia, şok emici katmanı ve polikarbonattan yapılmış bir dış kabuğu olan MERGE serisi ağır hizmet kasasıyla kaplanmış Pixel 3’e sahiptir . Kasada, güç ve ses düğmelerinin yanı sıra şarj portu ve parmak izi okuyucusuna erişmek için kesikler var. Yükseltilmiş kenarlar, telefon çoğu ekran koruyucusuyla uyumluyken düz bir yüzeye yüzü aşağı bakacak şekilde ekranı korur. Tudia’nın Pixel 3 için MERGE kılıfı, Amazon Altın, Mat Siyah, Metalik Slate(barut rengi) gibi seçenekleri var. Amazon’da 8.90 dolara satılıyor.
 

Spigen Ultra Hibrit S

 

Spigen, sıkça bahsedilen bir markadır ve burada , çift katmanlı korumaya ve dahili bir kickstand’a sahip şeffaf Ultra Hybrid S kılıfına sahibiz . Dış tabaka, çizilmeye karşı koruma sağlamak için polikarbonattan imal edilirken, TPU iç tabakası, çarpma ve damlaların yarattığı darbeyi emer. Yerleşik kickstand, metalden yapılmıştır ve kullanım kolaylığı için manyetik bir geçme özelliğine sahipken, yükseltilmiş dudak ve kamera kapatma, telefon düz bir yüzeye yerleştirildiğinde ekranı ve kamerayı korur. Spigen’den elde edilen şeffaf Ultra Hybrid S kılıfı Amazon’da 13.99 dolardan satılıyor.
 

Foluu Cüzdan Kılıfı

 

Foluu’nun Cüzdan Çantası, premium PU Deri dış tabakası ve Pixel 3’ü yerinde tutan yumuşak TPU iç kısmı ile koruma ve işlevsellik kombinasyonunu bir araya getiriyor. Bir banka veya kimlik kartını tutabilen dahili bir yuvaya sahip olan, ayarlanabilir görüş açıları ile dahili stand, içeriğin serbest kalmasını kolaylaştırır. Amazon’dan 9.99 USD karşılığında alabilirsiniz. Foluu Cüzdan Kılıfı Siyah, Mavi, Altın, Gri veya Gül renklerde olabilir.
 

Ringke Fusion

 

Ringke‘nin Fusion kılıfı , ince bir profil korurken bir polikarbonat dış tabakasına ve bir TPU içeriğine sahiptir. Şeffaf TPU tamponu, Pixel 3’ün Aktif Kenar işlevselliği ve kablosuz şarj kabiliyeti ile uyumludur. Kasa, telefon düz yüzeylerden kaldırıldığında ekranı korumak için çerçeveler çıkardı ve boyun veya bilek kayışlarını takmak için yerleşik bir kordon deliği var. Ringke Fusion kılıfını Amazon’dan 8,99 ABD doları Clear veya Smoked renklerde satın alabilirsiniz.
 

Spigen Likit Kristal

 

Piksel 3’e sadelik ve şeffaflık katan Likit Kristal kılıfı ile klasik Spigen özelliklerine sahiptir. Durum, telefonu korurken ince bir profili koruyan dayanıklı bir kaymayı önleyen TPU malzemeden yapılmıştır. Bu aynı zamanda, telefonun Aktif Kenar ve kablosuz şarj işlevlerinin tamamen çalışır durumda olduğu anlamına gelir. Spigen’ın Liquid Crystal kılıfı Amazon’dan 11.99 dolara satın alınabilir.
 

Anccer Ultra İnce

 

Anccer‘in Ultra İnce kılıfı polikarbonattan yapılmıştır ve Pixel 3’ü çizilmelere karşı korur ve denklemin daha fazla parlaklık katması için ‘çakıl’ bir deri dokusu içerir. Bağlantı noktalarına ve kontrol düğmelerine kolay erişim sağlamak için doğru kesiklerle, kasa telefonun kalınlığına sadece 0,3 mm ekler. Siyah, Yeşil, Pürüzsüz Siyah, Mavi, Altın, Pembe, Kırmızı ve Gümüş renkleri ile Anccer’in Ultra İnce kılıfı Amazon’dan 12.99 $ ‘a kadar alınabilir.
 

Case Escape by Mat Shell

 

Darbeye dayanıklı bir polikarbonat plastiğinden üretilen mat kılıf listeye farklılık olsun diye eklenmiş seçimdir. Çevre dostu mürekkeple kasaya basılan doğadan esinlenmiş tasarım arasında bir seçim var. Mat Shell‘in dışında iyi tasarımlar var bunlar önerilerimizdir ; Mountain Fog, California Skies, Renkli Bloklar, Yoğun Orman, Altın Orman, Mavi Mermer, Ahşap Bloklar, Menekşe Ormanı, Beyaz Chevron ve Beyaz Mermer tasarımları Amazon’da 19.99 dolara kadar mevcut.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.