Google Play’de Arkadaş Ekleme

/ 1 Nisan 2020 / 643 / yorumsuz
Google Play’de Arkadaş Ekleme

Google Plus’ın 2019 Nisan ayında kapanmasından sonra Google Play için işler daha da karışık bir duruma dönüştü. Google Plus’ın olduğu dönemlerde arkadaş ekleyebilir ve Android cihazlarda beraber oyun oynayabilirdiniz. Ancak Google Play’de arkadaş eklemenin bir yolu artık kalmadı. Google Play Store üzerinden arkadaş ekleme seçeneği bulunmamaktadır. Google’ın ilerleyen zamanlarda bu durumu değiştirmesi bekleniliyor ancak şu an için böyle bir durum yok. Oyun içinde arkadaş ekleme seçeneğini tercih edebilirsiniz. Oyunlar üzerinden arkadaş ekleyerek de keyifli vakit geçirebilirsiniz. Google Play ilerleyen zamanlarda bu özelliği getirince, Play Store’dan arkadaş ekleme özelliğini gerçekleştirmiş olursunuz.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Google Play Store üzerinden arkadaş ekleme işlemini gerçekleştiremezsiniz ancak yüklediğiniz oyunlar üzerinden arkadaş ekleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kısacası Google Play Store üzerinden indireceğiniz uygulamalarda arkadaş eklemek iyi bir seçenek olabilir. Facebook üzerinden kurduğunuz bağlantılar sayesinde arkadaşlarınızda oyunlarda ortak bir şekilde buluşabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Google Play Store üzerinden arkadaş ekleme işleminin olmadığı konusunda bilgi verdik. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.