IGTV’den para nasıl kazanılıyor?

/ 31 Mart 2020 / 446 / yorumsuz
IGTV’den para nasıl kazanılıyor?

IGTV çok büyük verim almasa bile instagramın geliştirdiğini unutmayalım. IGTV para kazanma dönemi başlarken bu konuda sizlere biraz bilgi vermek istedik. İşte detaylar…

Henüz bir çıkış aşamasında olan IGTV’de popüler olan kişilerin yada büyük sayfaların IGTV’yi önemsediğini hepimiz biliyoruz. IGTV‘de resmen Youtube ile aynı şekilde kazanç elde etmek için kullanılıyor. Yeni pazarlama yöntemi yada gelir kaynağı olarak gördüğümüz IGTV’de program üzerinde durulduğunda Jane Mauchun Wong attığı bir tweeti sizlerle paylaşım.

Bu yukarıda ele aldığımız açıklamaya baktığımızda para kazanma özelliği açıldığı an yüklenecek olan videolar gösterilecek olan reklamdan dolayı kişiler para kazanabilecek.

Bu özellik aktif olduğu zaman video üzerinden para kazanacak olan kullanıcılar bir youtuber gibi yollarına devam edebilecek. Bu IGTV özelliği ise şuan için test aşamasında olduğunu belirtelim.

Instagram’ın para kazanma oranları ne durumda? Bu konu hakkında henüz bir bilgi yok.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz