Huawei Mate 30 Pro Google Play Nasıl Kurulur?

/ 2 Mart 2020 / 1.140 / yorumsuz
Huawei Mate 30 Pro Google Play Nasıl Kurulur?

Huawei Mate 30 Pro modelinde Google Play servisleri kurulu olarak gelmiyor. Huawei servislerini artık ülkemizde aktif ederek satışa çıkardığı modellerin olduğunu belirtelim. Peki Huawei Mate 30 Pro modelinde Google Play uygulaması nasıl kurulur? İşte detaylı anlatım.

Huawei’nin son amiral gemi modeli olan Mate 30 Pro kısa süre önce Türkiye’de satışa çıktı. Bundan 6 ay önce satışa çıkmasına rağmen ülkemize yeni gelen telefonun App Gallery ve Huawei servisleri ile geldiğini belirtelim.

Huawei Mate 30 Pro fiyatı

8.999 TL ile satışa çıkan Mate 30 PRo beraberinde 1 TL’ye Watch GT2 hediyesine sahip. Ek olarak Huawei App Gallery için 500 TL hediye çeki de sunuyor.

Huawei Mate 30 Pro Google Play Kurulumu

Telefondan herhangi bir tarayıcı ile lzplay.net adresine girin. Daha sonra Çinçe olan sayfada büyük mavi buton olan Google Servisleri Çerçevesine basın.

Şimdi ise gereken izinleri verin ve kurulumun tamamlanmasını bekleyin. Kurulduktan sonra ana ekrandan uygulamayı açın. Daha sonra Google hesabınız ile giriş yapın ve telefonu yeniden başlatın. Sonra Google Play Store uygulamasına girin ve oturum açın.

Hepsi bu kadar.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz